pity 2013

PIT 2013 – płyta z gazety

Jak co roku, również i teraz wraz z pierwszymi dniami nowego, 2014 roku najpopularniejsze dzienniki m.in. Gazeta Wyborcza oraz Gazeta Prawna a w poprzednich latach również Rzeczpospolita do swojego papierowego wydania dołączyły insert w postaci płyty CD/DVD z programem do rozliczania podatku za 2013 rok (PIT 2013).

Mimo, że większość osób rozlicza się w lutym gdy otrzyma od pracodawcy PIT 11 a ogromna rzesza podatników robi to także w kwietniu gdy nie ma już wyboru i musi to wydania te cieszą się ogromną popularnością. Prawdopodobnie wydania programu na płycie są potem przechowywane do czasu aż „przyjdzie czas” na rozliczenie PITu.

Wtedy gdy przyjdzie czas na rozliczenie PIT, niezwykle ważne jest by posiadać poprawnie działający, aktualny program Pity. Pamiętajmy więc, że po instalacji programu, konieczne jest sprawdzenie czy zaktualizował się on do najnowszej wersji. Zawsze też można pobrać program PIT z internetu. Pobierz najnowsze wydanie:

 

» Aktualny program PIT 2013 «

 

Program posiada moduł aktualizacji, który po uruchomieniu sprawdza czy nie ma nowszej wersji i w razie potrzeby aktualizuje program przez Internet.

Tagi:, , , , , , ,